Servisler

Araslar Otomotiv’in, satış ve satış sonrası hizmetler alanında müşteri memnuniyeti, satışlarda çok iyi satış sonrası hizmetlerde iyi dereceye geldiğini göstermektedir.

Araslar Otomotiv Servis istasyonlarında Uzel Traktör , Massey Ferguson , New Holland , John Deere , Fiat , Claas, Deutz, Enter, Erkunt, Case, Ford, Valtra , Goldini, Başak, Steyr , Lamborghini, Hema , Hurliman , IMT , İşBora, Jinma, BMC Leyland, Jos , Kioti, Hattat, Landini , Leyland, LG , Hanomag, Harman, BCS, Perkins, Same, McCormick, Tümosan, Universal, Antonio Carraro, Valmet , Fordson, Zetor  traktörleri servis yedek parça ve tüm bakımları titizlikle yapılmaktadır.
 
 Araslar Otomotiv servislerindeki teknik personelimiz, sizlere hizmet verebilmek için teknik ve müşteri hizmetleri dışında müşteri ilişkileri bakımından sürekli olarak eğitilip yetiştirilmektedir.En iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendini yenileyen hep daha iyiye ve güzele yönelen firmamız garantili, güven, dürüstlük ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutup uzman personelimizle sizlere uzun yıllar hizmet verebilmek için çalışmalarımızı sizlerden aldığımız enerji ve destekle son derece hassas ve titizlikle sürdürmektedir.
   
Servis istasyonlarımızda yapılacak onarımlarda kullanma bakım katalogunda belirtilen koşullarda kullanmak şartıyla garanti kapsamında olan ürünler hizmetlerini ücretsiz almaktadır.

Araslar Otomotiv, geçmişten edindiği engin tecrübe ile geleceğe ışık tutmak için gecesini gündüzüne katıp her alanda siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

 
Servislerimizle iletişime geçmek için tıklayınız