Hakkımızda

Tarım, orman ve bahçe makineleri sektöründe hizmet veren Araslar Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, Traktör, tarım makine-ekipmanları ve yedek parça temini alanında faaliyet göstermektedir.

Araslar Otomotiv, 4 farklı ilde 6 şubesi ile Uzel Traktör ve AGCO Bayiliğini yapmaktadır. Şubelerimizde Massey Ferguson, New Holland, John Deere, Fiat gibi dünyaca ünlü markaların sıfır ve ikinci el traktörlerini ve yedek parçalarını değerli müşterilerine sunmaktadır.

Tarım makineleri grubunda Ünlü Zirai Aletleri, Fimaks Makine, Zimaş Ziraat Makineleri ve  Özka Lastikleri bayisi olan Araslar Otomotiv, çiftçi beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan yüksek derecede ihtisaslaşmış ekiple birlikte kaliteli ürün, ödeme kolaylığı ve bol seçenek imkanlarıyla hizmetlerin sunumu ile ülke ekonomisine katkı ve Türk çiftçisine hizmet sağlamaktır.

Araslar Otomotiv, müşterilerine, doğru, dürüst ve kaliteli ürün sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile ihtiyaçlara uygun kaliteli ürünleri en uygun fiyata satmayı hedeflemektedir.

Araslar Otomotiv, satış ve satış sonrası hizmetleriyle başarıları yakalamış, Türk tarım sektörünün büyümesine katkıları olmuştur. Türkiye genelinde Satış ve Satış Sonrası hizmetler alanında müşteri memnuniyeti, satışlarda çok iyi satış sonrası hizmetlerde iyi dereceye geldiğimizi göstermektedir.

Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.